Příležitosti pro dobrovolníky

Výzva pro rok 2021 - Dobrovolničení v Amazonském pralese pokračuje

 

Ani Covid nás nezastaví v našem úsilí pečovat a chránit deštný prales a podporovat místní komunity, právě naopak, v tomto složitém období se ukazuje důležitost naší , a nejenom naší, činnosti - spolupráce, globální podpora, empatie. Proto je tady výzva pro následující období, která bude i za účasti kamer štábu ČT, který bude točit dokumentární pásmo o našem projektu a o spolupráci se všemi partnery, zejména univerzitní obci zastoupenou vědci a studenty a vámi, nadšenci, kteří  realizují vizi udržitelnosti přirozenosti v našem světě

 

20-denní  dobrovolnický program jede se skvělými výsledky, další termíny jsou

 8.2. – 27.2.2021  ;  28.6.– 7.7.2021   ;   6.9. – 25.9.2021  ; 22.11. – 11.12.2021.

 

Pomozte nám chránit prales, zúčastněte se ochranářských hlídek, přiložte ruku k dílu a postarejte se společně s námi o rezervaci El Paraiso a pralesní ekostanici Refugio .

Zapojte se do života místní původní indiánské komunity u nich doma, v jejich přirozeném prostředí. Odměnou vám bude jejich starobylá moudrost a učení o životě v přirozeném souladu s nedotčenou přírodou.

Více info na forestink.net/volunteer

Dobrovolníci v Ekvádoru

Čtyřikrát ročně přivádíme malou skupinu dobrovolníků, aby zažili amazonský deštný prales a byli součástí komunit, které tam žijí. Dobrovolně pracujeme na projektu Bosque Medicinal, nevládní organizaci se sídlem v Ekvádoru, abychom pomohli naplnit jejich poslání přímé ochrany, vědeckého výzkumu a komunitního vzdělávání.

Připojte se k nám a oživte sami sebe při péči o jeden z nejcennějších ekosystémů na planetě.

 

 

Další informace o našich současných příležitostech pro dobrovolníky naleznete na stránce české partnerské organizace Forest.ink

Můžeš také pomoci z domova

 

Máš zájem o dobrovolnou podporu projektu, chceš se účastnit našich aktivit?
Chceš podpořit propagaci našich akcí, projektů, fundraiserů nebo nám pomoci s překlady?
Staň se členem "Bosque Medicinal - Volunteers" na naší facebookové stránce.

NÁŠ CÍL >

Posláním projektu Bosque Medicinal (Léčivý Les) je připomenout lidem léčivou sílu přírody. Jsme registrovaná ekvádorská nadace, která se věnuje ochraně deštných pralesů v Amazonii.

 

Hlavním cílem naší práce je zvýšit povědomí o významu biodiverzity deštných pralesů pro život na zemi a důležitosti ochrany ekosystému, který je tím nejrozmanitějším na světě.

Péčí o největší zdroj kyslíku, pitné vody a přírodních léčiv, pečuje Bosque Medicinal (Léčivý Les) také o člověka a jeho propojení s přírodou.

Kontaktujte nás >

T: +593 098 147 7636

E: bosquemedicinal@gmail.com

© 2018 Bosque Medicinal

Jazyky: