PARTNEŘI

Forest.Ink

Forest.Ink je tu proto, aby nám lidem pomohl žít vědomější život, setřást dlouhodobé vzorce a zvyky, uvědomit si sebe sama, tak abychom lépe dosáhli našich snů. Propojujeme tradice, organizace a hnutí, které směřují k budování zdravějšího světa, počínaje u nás samotných a vesmírem konče.

 

Spolu s projektem Bosque Medicinal/Léčivý Les investujeme do vytváření vzdělávacích programů a výstavby infrastruktury, která lidem umožní propojení s deštným pralesem. Prožití chvil v těchto krásných ekosystémech a jejich spatření na vlastní oči pomůže naší společnosti k uvědomění významu těchto míst a hlubšímu propojení s našimi vlastními životy.

Pro více informací se podívejte na naše stránky na forestink.org nebo si nás najděte na Facebooku na facebook.com/forforestink

Universitad del Azuay en Cuenca

Univerzita Azuay v Cuenca je jedním z našich klíčových partnerů spolupracující se spolkem Bosque Medicinal na zodpovědném a svědomitém pochopení deštného pralesa jako systému a v něm žijících přírodních národů. Spolupráce kateder cestovního ruchu, biologie a psychologie spolu s Bosque Medicinal zapojuje do dění výzkumníky a nabízí studentům příležitost podílet se na výzkumu a ochraně děstného pralesa. Programy, které vznikají, se také stávají základními nástroji pro vznik a posílení povědomí o Shuarské komunitě a vedou k utužení vazeb a porozumění Shuarské kultuře. Prostřednictvím inovativní ekoturistiky a vědeckého výzkumu tento interkulturní přístup vede k posílení regionálního hospodářství, a tím zlepšuje životní podmínky místních komunit. Vše je vykonáváno s vědomým respektem a

http://www.uazuay.edu.ec/launiversidad

https://www.facebook.com/uazuay

https://www.elcomercio.com/tendencias/gualaquiza-proteccion-etnoconocimiento-ambiente-intercultural.html

NÁŠ CÍL >

Posláním projektu Bosque Medicinal (Léčivý Les) je připomenout lidem léčivou sílu přírody. Jsme registrovaná ekvádorská nadace, která se věnuje ochraně deštných pralesů v Amazonii.

 

Hlavním cílem naší práce je zvýšit povědomí o významu biodiverzity deštných pralesů pro život na zemi a důležitosti ochrany ekosystému, který je tím nejrozmanitějším na světě.

Péčí o největší zdroj kyslíku, pitné vody a přírodních léčiv, pečuje Bosque Medicinal (Léčivý Les) také o člověka a jeho propojení s přírodou.

Kontaktujte nás >

T: +593 098 147 7636

E: bosquemedicinal@gmail.com

© 2018 Bosque Medicinal

Jazyky: