top of page

Partneři

Forest.Ink

Forest.Ink je tu proto, aby nám lidem pomohl žít vědomější život, setřást dlouhodobé vzorce a zvyky, uvědomit si sebe sama, tak abychom lépe dosáhli našich snů. Propojujeme tradice, organizace a hnutí, které směřují k budování zdravějšího světa, počínaje u nás samotných a vesmírem konče.

 

Spolu s projektem Bosque Medicinal/Léčivý Les investujeme do vytváření vzdělávacích programů a výstavby infrastruktury, která lidem umožní propojení s deštným pralesem. Prožití chvil v těchto krásných ekosystémech a jejich spatření na vlastní oči pomůže naší společnosti k uvědomění významu těchto míst a hlubšímu propojení s našimi vlastními životy.

White-logo-forest-720x263-large-no-tag2.

Azuayská Universita

Azuayská  Universita v Cuence je jedním z našich klíčových partnerů,  spolupracující  s fundací Bosque Medicinal na zodpovědném a svědomitém pochopení deštného pralesa jako systému a v něm žijících přírodních národů. Spolupráce kateder cestovního ruchu, biologie a psychologie spolu s Bosque Medicinal zapojuje do dění výzkumníky a nabízí studentům příležitost podílet se na výzkumu a ochraně deštného pralesa. Tyto programy navíc pomáhají rozvíjet a posilovat spojení, povědomí a pochopení  šuarské kultury. Prostřednictvím inovativní ekoturistiky a vědeckého výzkumu tento interkulturní přístup vede k posílení regionálního hospodářství, a tím zlepšuje životní podmínky místních komunit. Děje se tak s plným respektem a ve spojení s komunitou Šuarů.

logo.png

Bosque Medicinal Switzerland

Jsou přátelé  projektu Bosque Medicinal se sídlem ve Švýcarsku. Účelem švýcarské asociace je podporovat Bosque Medicinal Foundation v Ekvádoru prostřednictvím mezinárodních informačních kampaní a úsilí o získávání finančních prostředků. Hlavním zaměřením je sdílení informací o významu regionů s hustou biologickou rozmanitostí v ekosystému naší planety a roli ekvádorské Amazonie v něm. 

Výstřižek.JPG

Sklenářka

Sklenářka je naší partnerskou organizací a sídlem spolku Forest.ink v České republice. Sklenářka je 100 let stará vila v srdci krásného lesa zasvěcená józe, meditaci, přírodnímu léčení a vzdělávání.

Sklenarka-logo-300x300.jpg

UNIDA

Konsorcium United for the Development of the Amazon (UNIDA) je unikátní multioborová platforma univerzit, neziskových organizací a soukromých firem, které společně usilují o udržitelný rozvoj Amazonie.

51182346_307648623428584_537803231288360

NÁŠ CÍL >

Posláním projektu Bosque Medicinal (Léčivý Les) je připomenout lidem léčivou sílu přírody. Jsme registrovaná ekvádorská nadace, která se věnuje ochraně deštných pralesů v Amazonii.

 

Hlavním cílem naší práce je zvýšit povědomí o významu biodiverzity deštných pralesů pro život na zemi a důležitosti ochrany ekosystému, který je tím nejrozmanitějším na světě.

Péčí o největší zdroj kyslíku, pitné vody a přírodních léčiv, pečuje Bosque Medicinal (Léčivý Les) také o člověka a jeho propojení s přírodou.

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Kontaktujte nás >

T: +593 098 147 7636

E: bosquemedicinal@gmail.com

© 2018 Bosque Medicinal

Jazyky:

bottom of page